Mario Vargas Llosa w Polsce


Mario Vargas LlosaJuż za tydzień do Polski zawita Mario Vargas Llosa. Noblista spotka się z czytelnikami w Warszawie 21 października i w Krakowie 22 października.

21 października Mario Vargas Llosa spotka się z czytelnikami w Warszawie. Rozmowę o najnowszej książce pisarza Marzenie Celta poprowadzą Marzena Chrobak i Carlos Marrodan Casa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18 w sali audytoryjnej Biblioteki Uniwersyteckiej UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28. Wejście na spotkanie wyłącznie za zaproszeniami, które są do odbioru od dziś (14 października) w księgarni Traffic Club, ul. Bracka 25 w Warszawie. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie wejściówki.

Dzień później autor pojawi się w Krakowie, na spotkaniu w ramach cyklu „Dorwać Mistrza». Gośćmi wieczoru będą Abel Murcia Soriano, dyrektor Instytutu Cervantesa w Krakowie oraz Maciej Stasiński z «Gazety Wyborczej». Całość poprowadzi Filip Łobodziński z «Newsweeka». Spotkanie odbędzie się w kinie Kijów przy al. Krasińskiego 34 o godz. 17. Tutaj również obowiązywać będą wejściówki, które można odbierać od piątku, 14 października w Księgarni Znak, ul. Sławkowska 1.

Oba spotkania spotkanie będą tłumaczone symultanicznie, słuchawki będą wydawane wyłącznie za pozostawieniem dokumentu ze zdjęciem.

Puente patronuje wydarzeniu.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.