Polecamy: Największa zoukowa hipnoza w stolicy

Alison_i_Audrey_zouk_SalsaLibreJesteście gotowi na podróż do krainy zouka – Brazylii? Już w najbliższą sobotę 14 kwietnia 2012 r. na parkiecie warszawskiego Studia Tańca Salsa Libre w czasie największej salsoteki w stolicy Bomba Latina Especial czeka Was prawdziwa zoukowa hipnoza. A to sprawą gości specjalnych prosto z Australii – Alisson i Audrey. Specjalnie dla Was zatańczą jeden ze swoich mistrzowskich zoukowych pokazów.

W czasie imprezy zapraszamy do zapoznania się bliżej z zoukiem – techniką, która szturmem podbija parkiety na całym świecie. Startujemy o 21:00 lekcjami tańca w 4 grupach: salsa dla początkujących i średniozaawansowanych, rueda de casino oraz zouk. O 22:00 startują dwa parkiety: główny – salsa oraz sensual – zouk, kizomba, bachata. O północy po raz pierwszy w Polsce pokazy zoukowych gwiazd Alison i Audrey.

Zoukowa hipnoza w Salsa Libre trwa cały weekend. W sobotę i niedzielę Alison i Audrey poprowadzą warsztaty tego magicznego tańca na światowym poziomie – od wprowadzenia do zouka przez muzykalność i kombinacje po zoukowe triki.

Więcej informacji na:
www.SalsaLibre.pl/WARSZTATY
www.SalsaLibre.pl/CLUB

Kontakt:
Sylwia Orczykowska, Creative Manager
kom.: +48 667 004 600, e-mail: s.orczykowska@salsalibre.pl

Salsa Libre – największa szkoła salsy w Warszawie, powstała w 2003 roku z inicjatywy Ani Chagowskiej i Marka Domańskiego. Główną działalnością Szkoły jest prowadzenie kursów salsy, ale także wielu innych technik tanecznych oraz zajęć rekreacyjnych, takich jak aerobik, czy tai chi. Drugą formą działalności Salsa Libre jest organizacja wydarzeń kulturalnych, promujących taniec, jako formę rozrywki. Do największych osiągnięć Salsa Libre należy coroczne organizowanie Międzynarodowego Festiwalu Salsy w Warszawie od 2005 roku. Szkoła patronuje również dwóm grupom taneczym – Formacji Salsa Libre, powstałej w styczniu 2004 roku oraz złożonej z wychowanków szkoły – Salsa Show, działającej od maja 2006 roku.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.