POŻEGNAJ LATO W RYTMIE LATINO z najjaśniejszą gwiazdą kubańskiego popu

Zapraszamy na szaloną, całonocną fiestę na zakończenie gorącego lata. Tej nocy wytańczysz się za wszystkie czasy oraz przeżyjesz momenty wzruszenia. DKB – gwiazda latynoskiego popu i dance przyjeżdża we wrześniu do Polski na cztery ekskluzywne koncerty, które odbędą się w najlepszych klubach w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Nie może Cię tam zabraknąć!

DKB (Dkuba)

DKB (Dkuba) to nie tylko niezmiernie utalentowany piosenkarz i raper – to także twórca  utrzymanych w gorącym rytmie dyskotekowych hitów, które porywają tłumy na dystkotekach Europy i świata. Artysta, którego prawdziwe imię to Ariel, urodził się w Hawanie i wychował w Cayo Hueso. Wśród jego przebojów są m.in. „Esto es pa ti” (To dla Ciebie), „Fruto Prohibido” (Zakazany owoc), „A to loco” (Szalenie).

Artysta porzucił studia medyczne, by w pełni oddać się karierze muzycznej. Rozpoczął ją, podpisując kontrakt z Multinacional EMI jako Cambio Latino. Kolejne kontrakty nawiązał z Vale Music i Universal Music – już wraz ze swoim zespołem, Santa Fe, którego był twórcą, wokalistą, a także kompozytorem i autorem tekstów.W listopadzie 2011 roku podjął decyzję o wyborze kariery solowej. Skoncentrował się na międzynarodowym stylu muzyki dance. We współpracy z Pancho Céspedesem i Angelem Lópezem (Son by four) miał okazję realizacji swoich muzycznych produkcji, przepełnionych dźwiękami bolero, zmysłowym rytmem bachaty i meksykańskim brzmieniem mariachi.

W tym roku, we współpracy z wytwornią „Blanco y Negro”, nagrał nowy singiel: „Ella lo que quiere” (To, czego ona pragnie). Jest to produkcja łącząca różne style muzyczne: reggeaton elektroniczny, salsę, hip hop (nazywany na Kubie Cubatón) i muzyki lat 90.          DKB szukał utworu, który idealnie wpasuje się w jego latynoski styl. Jego uwagę przykuła muzyka szwedzkiej grupy „Ace of base”. Wybór padł na niezywkle popularny utwór„All that she wants”. Teledysk do „Ella lo que quiere” zrealizowany został wraz z Abrahamem Garcíą (będącym DJ’em i uczestnikiem hiszpańskiej edycji programu Gandia Shore oraz Supervivientes 2014), zespołem La Orquesta Panorama i dziennikarzem hiszpańskiego programu “Salvame”,  Kiko Hernándezem.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.