Puente patronuje: Fiesta! Vol. 4

Fiesta_vol.4To już czwarta edycja Fiesty – największej imprezy językowej, łączącej tandem językowy z dobrą rozrywką, życiem klubowym, wybranymi aspektami kultury krajów latynoskich, a nawet jedzeniem. Tutaj poczujesz się jak w innym kraju, tym razem w rejonach karaibskich!

 Zapraszamy 15. kwietnia do klubu Iguana Lounge.

Start: 19:00
Wstęp: 10 zł.

W programie, jak zwykle coś dla uczących się hiszpańskiego, coś dla tańczących, coś dla lubiących zjeść i coś dla tych, którzy wybierają wygodne sofy Iguana Lounge. Nowość na tej edycji to niepowtarzalne występy taneczne i muzyczne SalsHallOrtodox.

W programie:
– pokaz tańca afrokubańskiego i muzyka afrokubańska na żywo, w wykonaniu SalsHallOrtodox*,
– warsztaty taneczne prowadzone przez Szkołę Tańców Karaibskich SHO,
– DJ Kike prosto z Meksyku gra całą noc wyłącznie latynoskie rytmy.

A dla uczących się hiszpańskiego:
– speed dating po hiszpańsku,
– filmoznawcze zagadki z kinematografii hiszpańskojęzycznej,
– specjalny stolik native speakerów i lektorów szkoły językowej ViveLatino, chętnych do konwersacji i odpowiedzi na wszystkie językoznawcze pytania,
– unikalne, bezpłatne materiały hiszpańskojęzyczne, takie jak gazeta kubańska czy album o Ekwadorze.

*SalsHall Ortodox to jedyna grupa w Polsce, która z najwyższą starannością oraz zachowaniem jakże tradycyjnego klimatu pokazuje folklor Kuby, Jamajki i Brazylii. Ten wyjątkowy zespół stworzony przez Ale Miodowską i Nikodema Bąkowskiego zgromadził wokół siebie rzeszę wspaniałych artystów ze świata tańca i muzyki. SHO kładzie nacisk na zachowanie oryginalnej formy przedstawianych stylów. Prezentuje między innymi rytualne tańce afrokubańskie, które są ilustracją bóstw kubańskich (Eleggua, Yemaya, Ochun i innych) . Zespołowi towarzyszą muzycy, którzy zgodnie z tradycją wspomagają tancerzy akompaniamentem.

Oprócz tego przepyszne, egzotyczne przekąski i drinki, konkursy z nagrodami (m.in. vouchery do szkoły językowej Manhattan czy biura podróży Omega) i gwarancja świetnej atmosfery!

Szczegóły programu na Zwalcznude.pl i na Facebooku.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w latynoskich rytmach!

Iguana Lounge, ul. Zajączkowska 11
19:00
Wstęp: 10 zł

Fiesta! Jest cykliczną imprezą, zrzeszającą środowiska związane z językiem hiszpańskim i kulturą krajów hiszpańskojęzycznych. Jest to największa tego typu impreza w Warszawie, przenosząca ideę tandemu językowego i swobodnej imprezy przy jedzeniu i drinkach na grunt polski. Z imprezą współpracują lektorzy szkół językowych, native speakerzy, profesjonalni tancerze. Jest to wydarzenie zarówno dla chcących szlifować swój język hiszpański, zacząć się go uczyć, jak i dla tych, których po prostu pociąga klimat Hiszpanii lub Ameryki Łacińskiej i mają ochotę się dobrze bawić w sprzyjającej ku temu atmosferze!

Portal ZwalczNude.pl zrzesza 25 tysięcy aktywnych Warszawiaków szukających ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego czasu. W naszych propozycjach każdy znajdzie coś dla siebie: rodziny z dziećmi, młodzi i aktywni, wszyscy kochający kulturę i sport.

Gry miejskie to nowa forma rozrywki, która łączy w sobie elementy przygody, ruchu, może zaangażować całą rodzinę, czy grupę znajomych. Jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców dużych aglomeracji, którzy szukają nowości i pragną aktywnie spędzać czas w gronie najbliższych.

fiesta_4_mini

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.