Tango to tylko początek gry…

perez_mezczyzna ktory tanczyl tangoMax jest tancerzem, bawidamkiem i oszustem. Mecha – żoną sławnego i bogatego kompozytora. Po raz pierwszy spotykają się na statku do Bueos Aires. Ukradkowe spojrzenia i namiętne tango rodzą między nimi pożądanie, którego nie sposób opanować.
Nigdy więcej nie powinni się spotkać, ale przed niebezpieczną miłością nie tak łatwo uciec. Nieoczekiwane spotkania na Lazurowym Wybrzeżu i w Neapolu to kolejne odsłony namiętnego i perwersyjnego związku, prestiżowego turnieju szachowego i szpiegowskiej afery.

Mężczyzna, który tańczył tango to najbardziej zmysłowa i szelmowska powieść w twórczości Artura Péreza-Revertego. Niezwykły obraz próżnej Europy końca lat dwudziestych, trzydziestych i sześćdziesiątych.

 

To powieść uwodzicielska i piękna… Wyjątkowa.
„New York Magazine”

To opowieść o miłości. Ale również o seksie i muzyce, szachach i modzie.
„Glamour”

Fascynująca powieść o namiętnościach i intrygach, uczuciach, zdradach
i spotkaniach po latach.
„El Mundo”

arturo perez

Arturo Pérez-Reverte – jedno z najsłynniejszych nazwisk współczesnej literatury. Hiszpański dziennikarz i pisarz, któremu największą sławę przyniósł detektywistyczny cykl z postacią kapitana Alatriste. Pisarz był wielokrotnie nagradzany, a wiele z jego książek doczekało się ekranizacji.

W nowej serii autorskiej ukazuje się również wznowienie powieści Batalista.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.