FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Nie znalazłaś tego, czego szukasz? Napisz do nas na Instagramie @puente_pl lub maila: kontakt@majapuente.pl!

Pytania o metodę produkcji, czyli druk 3D

Dzięki wykorzystaniu druku 3D możemy produkować nasze klamry na bieżąco w małych ilościach. Nie zalegają nam w magazynach, więc nie przyczyniamy się do nadprodukcji, która jest dużym problemem w branży fashion. Możemy je produkować w Polsce i wykorzystywać do tego biodegradowalny plastik. Co więcej, druk 3D praktycznie nie generuje odpadów, a do produkcji nie zużywamy wody. Oprócz tego druk 3D tratujemy jak rękodzieło 2.0, które umożliwia nam tworzenie unikalnych produktów. Każda klamra jest inna i powstała specjalnie z myślą o klientce, która złożyła zamówienie. To świetna alternatywa dla sieciówkowych akcesoriów bez duszy!

Tak, metoda produkcji nie wpływa negatywnie na ich trwałość. Testowaliśmy je wielokrotnie! Dbaj o nią tak jak o inne akcesoria wykonane z plastiku — unikaj kontaktu z ostrymi przedmiotami lub wysoką temperaturą. W 2024 roku zastąpiliśmy zwykłe spinki Modelami+, czyli klamrami do włosów z metalowymi elementami wykonanymi ze stali nierdzewnej. To innowacja na rynku! Inne marki używają stali sprężynowej, która z czasem się niszczy. My postawiliśmy na zupełną nowość, dzięki czemu przedłużyliśmy ich trwałość i piękny wygląd.

Tak, widoczne linie to naturalna cecha druku 3D. 

Klamry do włosów PUENTE mają delikatną fakturę (to naturalna cecha druku 3D).

Pytania o nasze klamry do włosów

Klamry to niedoceniana biżuteria dla włosów! Uratują każdy bad hair day i pomogą przyspieszyć poranną gonitwę. Zmieszczą się w każdej torebce (możesz je też przyczepić do rączki lub paska!), aby w razie potrzeby pomóc Ci szybko spiąć włosy. Wierzymy, że podobnie jak inne akcesoria, mogą być wyjątkowym rękodziełem. Wykorzystanie do ich produkcji druku 3D pomaga nam to udowodnić.

Wchodząc do sklepu z butami lub ubraniami, wiesz, że musisz znaleźć swój rozmiar. W sklepie PUENTE jest tak samo! Znajdziesz tu trzy rozmiary klamer: mikro, mini i standard. Dopasuj rozmiar spinki do tekstury, gęstości i długości włosów.

Rozmiar mikro polecamy posiadaczkom włosów do ramion/łopatek, cienkich i prostych. Mini dobrze sprawdzi się u posiadaczek włosów o podobnej długości, ale kręconych. Polecamy go również posiadaczkom dłuższych włosów, ale prostych i cienkich. Klamry do włosów w rozmiarze Standard dobrze sprawdzą się u posiadaczek dłuższych i kręconych pasm oraz prostych, ale grubszych lub gęstszych.