Cześć, tu Maja Puente! Włosomaniaczka i twórczyni marki PUENTE.

Dlaczego klamry do włosów?

Długo nie mogłam się pogodzić z faktem, że na drugi i trzeci dzień moje włosy nie wyglądają tak dobrze — skręt jest rozprostowany, a pasma spuszone. Z tego powodu zaczęłam prawie non stop chodzić w koczku czy kucyku. Po dłuuugich latach zaakceptowałam swoją naturę, ale z wygody wciąż nie rezygnowałam z upięć. W końcu zaczęły mnie nudzić — pomimo różnych scrunchies, cały czas wyglądały tak samo. Wtedy rozpoczęłam poszukiwania klamer i spinek do włosów, które będą modowym dodatkiem i uzupełnią stylizację. Przejrzałam mnóstwo sieciówek i zauważyłam, że na rynku nie ma nic ciekawego. Wtedy pomyślałam, że chcę sama zaprojektować swoją klamrę do włosów. Od zawsze lubiłam tworzyć, więc podjęłam się tego projektu. Kolejne elementy układanki pojawiły się na mojej drodze dość niespodziewanie — dzięki temu zainteresowałam się drukiem 3D, który nie ogranicza mojej wyobraźni i mogę projektować akcesoria do włosów, które zdecydowanie wyróżnią się z tłumu.

maja puente
klamry do włosów

Dlaczego PUENTE?

Jestem ćwierćkubanką i od zawsze fascynowała mnie ta kultura. Chciałabym Ci przekazać odrobinę ich pozytywnej energii i nastawienia do życia. Latynosi to urodzeni optymiści! Wiesz, jakie jest moje ulubione kubańskie powiedzonko? Ahí na’ ma’, czyli w wolnym tłumaczeniu na nasze — jest dobrze, tak jak jest. Życie na Kubie jest trudne, a oni i tak cieszą się z każdej chwili. To wspaniałe i niesamowicie inspirujące.

Nazwy klamer pochodzą od miejsc w Ameryce Południowej, a na naszych profilach w mediach społecznościowych rozbrzmiewa latino. Dlatego jeśli chcesz zgarnąć odrobinę słońca dla siebie — dołącz do naszej społeczności!

¡Cuídate, Maja!